• Language
  • +377(44)-144-062

Stafi Akademik

Stafi Akademik
Emri dhe Mbiemri Lënda E-mail
PhD. Petrit Nahi Profesor në Shkenca Kompjuterike petrit.nahi@universum-ks.org
Dr. Dervish Kamberaj Profesor i Metodave Kuantitative dervish.kamberaj@universum-ks.org
Dr. Bekim Podrimcaku Profesor në lëndët e Shkencave Politike bekim.podrimcaku@universum-ks.org
Dr. Festina Balidemaj Profesor Asistent në Metoda Hulumtuese në Biznes festina.balidemaj@universum-ks.org
Dr. Fisnik Bytyqi Profesor Asistent i Menaxhimit të Resursave Njerëzore fisnik.bytyqi@universum-ks.org
Dr. iur. Visar Morina Profesor Asistent i Drejtës Kushtetuese visar.morina@universum-ks.org
PhD. Ejup Fejza Profesor Asistent i Marketingut ejup.fejza@universum-ks.org
Dr. Bersant Hobdari Profesor vizitor i Metodave Hulumtuese në Biznes bersant.hobdari@universum-ks.org
Dr. Evis Sinani Profesoreshë vizitore në Financa dhe Tregje Financiare evis.sinani@universum-ks.org
Dr. Agon Demjaha Profesor në lëndët e Shkencave Politike agon.demjaha@universum-ks.org
Dr. Arbnor Pajaziti Profesor në lëndët e Shkencave Kompjuterike arbnor.pajaziti@universum-ks.org
Dr. Shaban Buza Profesor në lëndët e Shkencave Kompjuterike shaban.buza@universum-ks.org
Prof. Dr. Rudina Degjoni Profesor në Sjellje Organizative rudina.degjoni@universum-ks.org
Prof.Dr. Vjollca Hysi Profesor në Marketing Ndëkombëtar vjollca.hysi@universum-ks.org
Prof. Asc. Sedat Mahmudi Profesor në Ekonomiks Menaxherial sedat.mahmudi@universum-ks.org
Dr, Ridvan Peshkopia Profesor në lëndët e Shkencave Politike ridvan.peshkopia@universum-ks.org
Ardian Kastrati, PhD Cand Ligjërues në lëndët e Administratës Publike ardian.kastrati@universum-ks.org
Ardian Uka, PhD Cand Ligjërues në Financa dhe Financa të Korporatave ardian.uka@universum-ks.org
Agron LLeshi, MSc. (PhD Cand) Asistent në Metoda Kuantitative agron.lleshi@universum-ks.org
Shqipe Abazi, MSc, MA. Ligjëruese në Financa shqipe.abazi@universum-ks.org
Mergim Cahani, MBA, MSc. Profesor Asistent në lëndët e Shkencave Kompjuterike mergim.cahani@universum-ks.org
Ertan Mongollu, MSc Ligjërues në Integrime Ekonomike Evropiane ertan.mongollu@universum-ks.org
Fëllanza Limani, LLM Ligjëruese në Integrime Ekonomike Evropiane fellanza.limani@universum-ks.org
Uran Rraci MSc. Ligjërues në Lidership dhe Negociata uran.rraci@universum-ks.org
Alejtin Berisha, MA, DBA Cand. Ligjërues në Ndërmarrësi alejtin@universum-ks.org
Veli Lecaj, MSc. Ligjërues në Ekonomiks I dhe II veli.lecaj@universum-ks.org
Arjan Shabani Ligjërues në Biznes Ndërkombëtar arjan.shabani@universum-ks.org
Selman Berisha, Prof. Ligjërues në Kontabilitet selman.berisha@universum-ks.org
Sami Salihu, Prof. Ligjërues në Kontabilitet sami.salihu@universum-ks.org
Besa Berisha, MSc. Ligjërues në Kontabilitet besa.berisha@universum-ks.org
Shkumbin Misini, MSc, PhD Cand Ligjërues në Ekonomiks I dhe II shkumbin.misini@universum-ks.org
Dardane Nuka, MA Ligjëruese në Gjuhë Angleze dardane.nuka@universum-ks.org
Muhamed Sadiku, MA Ligjërues në Gjuhë Angleze muhamed.sadiku@universum-ks.org
Shqipe Sadiku Ligjëruese në Gjuhë Angleze shqipe.sadiku@universum-ks.org
Dashmire Rexha, Prof. Ligjëruese në Gjuhë Angleze dashmire.rexha@universum-ks.org
Teuta Behluli, Prof. Ligjëruese në Gjuhë Angleze teuta.behluli@universum-ks.org
Samir Skenderi, Prof. Ligjërues në Gjuhë Angleze samir.skenderi@universum-ks.org
Afrim Shemsedini, Prof. MA cand. Asistent në Metoda Kuantitative afrim.shemsedini@universum-ks.org
Fitim Mulolli, MSc. Ligjërues në Marrëdhënie Ndërkombëtare fitim.mulolli@universum-ks.org
Fitore Pacolli, MSc. Ligjëruese në Teoritë Politike fitore.pacolli@universum-ks.org
Kujtim Bytyqi, MSc. PhD Ligjërues në lëndet e Administratës Publike kujtim.bytyqi@universum-ks.org
M.Phil. Shpend Kursani Ligjërues i Biznesit Ndërkombëtar shpend.kursani@universum-ks.org
Adelina Basholli, MSc Asistent në lëndët e Shkenca Kompjuterike adelina.bsaholli@universum-ks.org
Hysni Dvorani, MSc Asistent në lëndët e Shkencave Kompjuterike hysni.dvorani@universum-ks.org
Alma Lama, Prof Ligjërues në Gjuhë Angleze alma.lama@universum-ks.org
Admir Shala, MSc. Asistent në Sjellje Organizative admir.shala@universum-ks.org
Shkëndije Nahi, MSc. Asistent në Financa dhe Tregje Financiare shkendije.nahi@universum-ks.org
Gentiana Berisha, MA Asistent ne Ekonomiks I dhe II gentianaberisha@universum-ks.org
Close