• Language
 • +377(44)-144-062

Lajme

 • 11951277_1048875478466004_4711179907531272908_n
  Apliko në Get in the Ring
  Postuar më 1:29 pm

  A ke ide biznesi? A deshiron te fitosh 5,000 euro investim dhe mundësinë per pjesëmarrje në finalen botërore të  Get

 • eramus +
  CALL FOR APPLICATIONS 2016/2017 ERASMUS +
  Postuar më 11:53 am

  CALL FOR APPLICATIONS 2016/2017 Outgoing Staff Mobility for Teaching and Training within the Erasmus+ Programme from Universum College, Kosovo, to International School

Close